Mesilaspere

Pakun mesindushuvilistele 4-raamilisi mesilasperesid.  Mesilasperes on  2-3 raami hauet ja 1-2 söödaraami ning  paarunud täpiga noor Buckfast mesilasema. Suvise mesilaspere on võimalik kätte saada sõltuvalt antud aasta ilmastikust jms. alatest juuni teisest poolest. Kevadise mesilaspere loovutame ostjale ajal, kui pere vajab kevadist esimest laiendamist

Mesilaspered on ameerika haudmemädaniku (AHM) suhtes kontrollitud.
Mesilaste transpordiks kasutame kõvaseinalist transporttaru. Suletud lennuavaga mesilaspere transport toimub õhtusel ajal.

Mesilaspered eesti raamidel ühilduvad traditsiooniliste lamavtarudega.

PS. Transporttaru tagastamisel meile 1 kalendrikuu jooksul peale mesilaspere transporti, maksame omakorda ostjale tagasi 10 € / 1 transporttaru, mesilaspere maksumusest.

Et mesinikuna oskaksin oma tegemisi paremini planeerida ja et mul oleks ka enam-vähem teadmine, kui palju mul on võimalikke mesilasperede tellijaid ning ka minu ajalised võimalused nende tellimuste täitmiseks, siis võiksid tōsised huvilised jätta siia lehele enda kontaktid.
Palun lisada ka võimalik tellitav mesilasperede arv.
Selline eeltellimus ei jäta Teile mingeid kohustusi mesilasema(de) ostmiseks. Lõplik kinnitus tellimusele ja arve saadetakse Teile peale meiepoolse uue st. lõpliku kinnituse saatmist peale 01. juulit.

Email again:
Buckfast mesilaspered
Kas võime Sind panna kirja minu uudiskirja saajate nimekirja?